O nás ‹ Intimnysvet.sk

Home O nás

O nás

My len jednoducho veríme a meníme seba a tým aj svet okolo nás v niečo iné, lepšie, krajšie.

Na svet kde  je láska, úcta, pokora, život plný zdravia, hojnosť, radosť zo života. Lebo to je to, prečo sme tu na tejto planéte. A v tejto forme v akej sme sem prišli a teda akú sme si vybrali len my sami.  Veríme v iný spôsob myslenia. Veci, okolnosti meníme tak, že im dávame novu formu. Obliekame ich do nového šatu. Nachádzame v nich ľahkosť, nový rozmer, určitý posun niekam ďalej.  Chceme vám ukázať, že život každého z nás môže byť jednoduchší, môže byť takým akým si ho vysnívate.

A jediné čo treba k tomu spraviť  je  ROZHODNÚŤ SA.  A MY sme sa rozhodli. Môžete to UROBIŤ aj VY.

Kedykoľvek, v ktorýkoľvek deň,  ráno, hodinu,  minútu, sekundu máte možnosť rozhodnúť sa myslieť inak, žiť inak, vytvárať inú realitu. Nepíšeme tu o zázrakoch ktoré sa dejú lusknutím prsta, to by bolo veľmi jednoduché. Píšeme tu o práci. O  práci na sebe. Preto skúste si len takú maličkosť, keď pôjdete cestou do práce mať na tvári úsmev, uvidíte aká zázraky to dokáže a nie len s vami, ale aj s ľuďmi čo vás stretnú.

Skúste otvoriť, myseľ, srdce, oči…skúste vidieť viac..skúste vidieť hlbšie…skúste nájsť aj v druhých ľuďoch viac ako vám ukazujú, v každom z nás je svetlo…a každý sme odrazom jeden druhého….Čo dobrého alebo zlého vidíte v druhom, existuje aj vo vás.

ROZHODNITE  sa žiť iným spôsobom a teda SKÚSTE TO!